Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Rolf Schrömgens 12 Ocak'da Startup Grind'da

Ücretsiz Etkinlik

Trivago CEO'su ve eş kurucusu Rolf Schrömgens, 12 Ocak'da Startup Grind'in konuğu oluyor. 2005'te kurulan ve Dünyanın en büyük otel arama motoru olarak faaliyet gösteren Trivago'nun eş kurucularından Rolf Schrömgens, Trivago'nun kuruluş hikayesini, yaşadıkları zorlukları, yatırım alma aşamalarını, kariyer adımlarını, kurdukları şirketin gelişimindeki püf noktaları bizlerle paylaşacak.

Konuşmacılar


  • Rolf Schrömgens
    CEO
    Trivago

Sponsorlar


Ana sponsor

Etkinlik İçeriği


Expedia tarafından 2013 yılında hisselerinin %61’i alınarak Expedia Inc. bünyesine katılan Trivago bu hafta halka arzını tamamladı! Artık borsada işlem görmekte.

Dünyanın en büyük otel arama motoru olan Trivago, 2015 yılında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde kurulmuştur. Bir metasearch engine olarak çalışan Trivago, kullanıcılarına dünya üzerinde 900.000’den fazla oteli 250’den fazla rezervasyon sitesi üzerinden karşılaştırarak ideal otellerini en uygun fiyata bulmalarını sağlıyor. Trivago sistemine entegre edilmiş 200 milyondan fazla otel değerlendirmesi ve 15 milyondan fazla fotoğraf ile her ay 120 milyondan fazla kullanıcı aradıkları oteli en kolay şekilde bulabiliyor.

Kurucusu ve CEO'su olan Rolf Schrömgens bu haberi ilk defa Startup Grind'da Türkiye'de açıklayacak. Sende Rolf ile tanışmak ve tecrübelerini dinlemek istiyorsan bu etkinliği kaçırma. Etkinlik 12 Ocak saat 18:00'de Bomontiada'da ATÖLYE'de gerçekleşecek. Etkinliğe gelmek için kaydolmak gerekmektedir. Kaydolmak için: https://www.startupgrind.com/events/details/startup-grind-istanbul-presents-rolf-schroemgens-trivago#/