Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Sadakat Programları Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır?

Ücretsiz Etkinlik

Sohbet Konusu Hakkında Bilgilendirme

Me Consultancy'nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Markakod CEO'su Ahmet Göker ile Sadakat Programları hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız.


Etkinlik İçeriği


Online Sohbetlere Katılım Ücreti Ne Alınıyor?

Ücretsiz

Online Sohbet Nasıl Yapılıyor?

Dünyanın en iyi sistemlerinden birisi olan Zoom altyapısı kullanılarak yapılan Online Sohbetlerde yapmanız gereken tek şey https://zoom.us/download sitesine girip Zoom programını yüklemeniz olacaktır. Seminer günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda sohbetin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. Online yapılacak bu etkinliğe internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz.

Fiziki Seminerler Varken Neden Online Sohbete Katılmalısınız?

Me Consultancy olarak dijital ile alakalı konularda en az 3 etkinlik düzenliyoruz ama hem farklı konularda talepler olduğundan hem de İstanbul dışında yaşadıklarından dolayı fiziki etkinliklere gelemeyenlerin de bilgiye erişmeleri için Online Sohbetler yapıyoruz.

Online Sohbetlerde Sorularınızı Nasıl İletebilirsiniz?

Konuşmacılar dışındaki herkesin bilgisayarı ses kullanımına kapalı olduğundan ekranda Q&A (Questions & Answers) kısmında sorularınızı yazabileceksiniz. Sorularınız bizler tarafından anında görülüyor ve hızlıca sesli olarak cevap veriliyor.

Online Sohbetlerde Herkesin Bilgisayarından Gelen Sesler Yüzünden Sohbet Verimsiz Olmaz mı?

Konuşmacı hariç herkesin bilgisayarı ses kullanımına kapalı olduğundan böyle bir sorun yaşanmamaktadır.