Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

SEOzone'15

Ücretli Etkinlik

Toplamda 3 gün sürecek olan, Doğu Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama konferansı SEOzone'15 sayesinde, benzersiz konuşmacıların deneyimleri ve esnek workshopları ile birlikte, networking fırsatı yakalayabileceğiniz kaliteli katılımcı kitlesini sizlerle bir araya getiriyor, uluslararası bir SEO deneyimi fırsatını sizlere sunuyoruz!

Sponsorlar


Altın Sponsor

Elmas Sponsor

İçecek Sponsoru

Etkinlik İçeriği


Dijital pazarlama danışmanlığı şirketi olan SEOzeo tarafından düzenlenen SEOzone'15, ilk olarak 2013 yılında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 200 dijital pazarlama profesyonelinin katılımıyla düzenlendi.

Ardından 2014 yılında Radisson Blu İstanbul'da 400 kişinin katılımıyla kitlesini genişleten SEOzone, bu yıl da Mariott Hotel Şişli'de yaklaşık 700 dijital pazarlama profeyonelini benzersiz konuşmacılar ile bir araya getirecek.

Dünyaca ünlü markalarda çalışmış ve hala çalışıyor olan lider danışmanların bilgi ve tecrübelerini siz değerli katılımcılara aktaracağı SEOzone'15 konferansı sayesinde, dijital pazarlama alanındaki sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Bununla birlikte Türkiye, Avrupa ve Amerika'nın seçkin dijital pazarlama profesyonellerinin katılacağı SEOzone'15 sayesinde eşsiz networking fırsatları yakalayabileceksiniz.  

Ayrıca, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan SEOzone'15, geçtiğimiz senelerden farklı olarak, dünyaca ünlü dijital pazarlama danışmanlarının, eş zamanlı üç farklı oturum dahilinde gerçekleştirecekleri esnek workshoplar ile sizleri bir araya getirecek. İlgi alanınız ve uzmanlığınıza en uygun bu benzersiz çalıştaylardan birini seçme fırsatını kaçırmayın!


Rezervasyon