Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Startup Grind - Hande Çilingir

Ücretsiz Etkinlik

Son dönemde, en çok dikkat çeken girişimlerden biri olan Insider’ın hem kurucu ortağı hem CEO’su olan Hande Çilingir, Insider'ın kuruluş hikayesini, yaşadığı zorlukları ve Insider'ın başarısındaki önemli faktörleri 17 Ekim Salı günü saat 18:00'da Bomontiada'da ATÖLYE'de bizlerle paylaşacak.

Kaydolmak için hemen tıklayın.

Konuşmacılar


  • Hande Çilingir
    Co-Founder, CEO
    Insider

Sponsorlar


Local Partner

Local Sponsor

Etkinlik İçeriği


Türkiye’nin hızlı büyüyen girişimlerinden Insider'ın kurucu ortağı ve CEO’su Hande Çilingir lisans eğitimini London School of Economics'te, masterını ise Shanghai Normal University'de tamamladı. Endeavor girişimcisi olan Hande Çilingir eğitim hayatı boyunca PepsiCo, Coca-Cola gibi kurumsal şirketlerin satış, pazarlama ve finans departmanlarında çalıştı.

2010 yılında Türkiye’de ilk girişimi English and More’u kurup 2 yıl içinde yüksek bir değerle sattıktan sonra 2012 yılında 5 kurucu ortakla beraber Insider’ı kurdu. Şu anda Insider'ın CEO'su olan Hande Çilingir geliştirdikleri teknoloji ürününü 13 farklı ülke ofisinden dünyaya ihraç ediyor.

Hande Çilingir, 2016’da Microsoft tarafından Teknolojinin Başarılı Kadın Lideri seçildi ve 2017’de Turkiye’nin En İyi Kadın Startup’ ıödülünü Insider’a getirdi.

17 Ekim Salı günü saat 18:00'de, Bomontiada'da ATÖLYE'de Hande Çilingir ile çok keyifli bir sohbet bizi bekliyor olacak.