Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Startup Leadership İstanbul

Ücretsiz Etkinlik

Startup Leadeship dünya çapında şu ana kadar 42 sektörden ve 2200’den fazla girişimciye eğitim vermiş. Türkiye'de ilk kez bu sene İstanbul'da açılan eğitime başvurular devam ediyor.

Sponsorlar


Altın Sponsor

Etkinlik İçeriği


Bugüne kadar 12 ülke ve 26 şehirde 1000’den fazla girişimcinin toplam 450 milyon dolar destek almasına yardım etmiş Startup Leadership programı İstanbul’da faaliyete geçmeye hazırlanıyor. 

Startup Leadership programının özelliği ve diğer programlardan farkı tamamen kar amacı gütmeyen bir misyona sahip olması. Programa seçilen girişimcilerden hiçbir şekilde hisse veya benzeri bir şey talep edilmiyor. Sadece program giderleri için 850TL’lik bir ücret alınıyor. 

Bu yönüyle sosyal bir girişimcilik programı olan Startup Leadership programının ise her sektörden girişimciye kapıları açık. 

Programda şu ana kadar 42 sektörden ve 2200’den fazla girişimci eğitim almış. Toplamda 12 hafta süren eğitimlerin sonunda bir de demo günü yapılıyor. Ayrıca bu global bir program olduğu için de programdaki girişimciler eğer isterlerse diğer ülke ve şehirlerdeki demo gününe katılabiliyor. Mesela işinizi Londra’da büyütmek istiyorsanız, bunun için Londra’daki demo gününe katılabiliyorsunuz. 

Kasımda başlayacak program için başvurular 15 Ekim’e kadar devam edecek. Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak isterseniz Startup Leadership programının web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Programa 15-20 girişimci seçilecek ve eğitimler haftaiçi bir akşam saat 18:00 ile 21:00 arasında programın sponsoru olan Starter’s Hub binasında yapılacak.