Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Startup'lar için Hukuk 101

Ücretsiz Etkinlik

Hızla değişen teknolojinin yön verdiği günümüzde, hukuki yapının da bu hıza ayak uydurması gerekmektedir. Girişimcilerin de girişimlerini hayata geçirme süreçlerinde hukuka uygun hareket etmeleri, güncel olarak değişen kanunlardan haberdar olmaları ilerleyen aşamalarda önlerine engel çıkmaması için önemlidir. Girişimcilerin bakış açısından hukuka değineceğimiz seminerimizde, siz de bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, 1 Mart Salı günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek konferans salonunda Av. Görkem Gökçe ve Doç. Dr. Ali Paslı’nın "" Startuplar İçin Hukuk 101"" hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz. Kayıt için; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/startuplar-icin-hukuk-101-1

Etkinlik İçeriği


Hızla değişen teknolojinin yön verdiği günümüzde, hukuki yapının da bu hıza ayak uydurması gerekmektedir. Girişimcilerin de girişimlerini hayata geçirme süreçlerinde hukuka uygun hareket etmeleri, güncel olarak değişen kanunlardan haberdar olmaları ilerleyen aşamalarda önlerine engel çıkmaması için önemlidir. 
Girişimcilerin bakış açısından hukuka değineceğimiz seminerimizde, siz de bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, 1 Mart Salı günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek konferans salonunda Av. Görkem Gökçe ve Doç. Dr. Ali Paslı’nın "" Startuplar İçin Hukuk 101"" hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

Kayıt için; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/startuplar-icin-hukuk-101-1