Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

TalentFest'18

Ücretsiz Etkinlik

En iyi yetenekler en iyi şirketlerle 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Türkiye'nin Yetenek Festivali TalentFest'18’de buluşuyor.

Etkinlik İçeriği


Şirketlerin ofislerine içerden bakabileceğin Şirket Profilleri, Şirket Gezileri, Yöneticilerle Buluşmalar, Fabrika Gezileri, CEO'larla Buluşmalar, Teknoloji Buluşmaları gibi birçok etkinliğin yer aldığı TalentFest'18 en iyi yetenekleri bekliyor.

TalentFest'18'de yer alan şirketleri ve etkinlik takvimini www.toptalent.co/talentfest18 sayfasında görebilir ve hayalini kurduğun şirketi keşfetmek için hemen başvurabilirsin! 

TalentFest'18'de yer alan şirketler: Abdi İbrahim, adidas, Ak Gıda, Aktif Bank, Anadolu Efes, Anadolu Sigorta, AvivaSA, Avon, Betek, Borusan Grubu, Brisa, British American Tobacco, Danone, DeFacto, Döhler, Eaton, Eczacıbaşı Topluluğu, Eczacıbaşı Sağlık Grubu, Ezcacıbaşı Tüketim Ürünleri, Garanti Bankası, ISS, JTI, Koton, L'oreal, MAPFRE Sigorta, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nobel İlaç, P&G, Perfetti Van Melle, Philip Morris/Sabancı, sahibinden.com, Samsung, Tadım, Turkcell, Türk Tuborg, Türkiye İş Bankası

Önemli Not: Etkinlikler ücretsizdir. Her etkinliğe ayrıca başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapmak etkinliğe kesin katılım yapılabileceğini göstermez. Katılım koşullarını sağlayan yeteneklere özel olarak davet mesajı gönderilir.