Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

TechCrunch Disrupt London 2015

Ücretsiz Etkinlik

Küresel olarak en popüler teknoloji odaklı haber sitelerinden bir tanesi olan TechCrunch, her yıl San Francisco, New York ve Londra başta olmak üzere farklı ülke ve şehirlerde teknoloji, internet odaklı konferans serileri düzenlemektedir. Techcrunch Disrupt ismi verilen bu konferanslar dünyanın farklı ülkelerinden gelen girişimcileri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmektedir. TechCrunch Disrupt'ın Londra ayağı için biletinizi buradan satın alabilirsiniz.

Konuşmacılar


 • Agustin Gomez
  Co-Founder & CEO
  Wallapop

 • Azmat Yusuf
  Founder
  Citymapper Limited

 • Danny Rimer
  Partner
  Index Ventures

 • Neil Rimer
  Board Director
  Moo Print

 • Niklas Östberg
  Co-Founder and CEO
  Delivery Hero

 • Oliver Samwer
  Founder & Chief Executive Officer
  Rocket Internet AG

Sponsorlar


Media Partner

Partner Sponsor

Etkinlik İçeriği


Yıl içerisinde farklı ülke ve şehirlerde düzenlenen Techcrunch Disrupt etkinliği dünyanın farklı ülkelerinden gelen girişimcileri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmektedir.

Startup Alley
Techcrunch Disrupt etkinliğinin önemli bölümlerden bir tanesi de Startup Alley ismi verilen kısmıdır. Erken aşama girişimler etkinlik alanına stant kurarak katılımcılara ürünlerini ve yeteneklerini gösterme fırsatı yakalamaktadırlar. Startup Alley'de yer alan girişimler; mobil, seyahet, e-ticaret, otomasyon, donanım ve diğer farklı alanlarda faaliyet gösteren erken aşama şirketlerden oluşmaktadır. Techcrunch editörleri ve katılımcıların yaptığı oylama sonucunda "Wild Card Winner" ödülünü kazanan girişimler Disrupt sahnesinde katılımcılara sunum yapma fırsatı yakalamaktadırlar. buradan

Bilet Satın Alma

Apply here for the chance to buy 2-for-1 tickets to Disrupt London at a discounted rate! Limited tickets will be released in batches soon.

Early stage startup? Exhibit in Startup Alley at Disrupt London: