Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Tech'n Roll

Ücretsiz Etkinlik

"Teknoloji Kampa Çağırıyor"

Tech`n Roll Nedir?

StartUp’lar için, muhteşem bir başlangıç ve gelişme alanıdır. Türkiye’nin her yerinden herkes StartUp fikriyle Tech’n Roll’a başvurabilir, değerlendirmeye alınır.

Bireysel katılımcılar için, eğlence ve yaratıcılığı teknolojiyle buluşturur. Sektörden profesyonellerle buluşma gerçekleşerek yeni network imkânı sağlanır.

Kurumsal firmalar için, yeni yeteneklerin ve fikirlerin teknolojik keşif alanı, AR&GE çalışmalarının çekirdek gücüdür.

Sponsorlar


Ana Sponsor

Destek Sponsoru

Medya Sponsoru

Yatırım Ağı

Etkinlik İçeriği


TÜRKİYE’NİN EN EĞLENCELİ TEKNOLOJİ KAMPI TECH’N ROLL BAŞLIYOR

Türkiye’nin her yerinden teknolojiye ve yeniliğe ilgi duyanlar, cesur ve yaratıcı girişimciler ile sektör profesyonelleri Tech’n Roll’de buluşacak.

Türkiye’nin en iyi startup’larının da belirleneceği Tech’n Roll ile mavinin başkenti İzmir, yılın en çok konuşulacak organizasyonuna ev sahipliği yapacak.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) ve Teknopark İzmir tarafından organize edilen, Türkiye’nin her yerinden öğrenci, mezun ve teknoloji meraklısı herkesin ücretsiz olarak katılabildiği, en iyi startup’ların yarışacağı, “Eğlencenin yaratıcılıkla buluştuğu teknoloji kampı Tech’n Roll”, 2 - 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek.

ÖZGÜN, EĞLENCELİ VE TEKNOLOJİK

İYTE Kampüsü’nde bulunan Teknopark İzmir’de gerçekleştirilecek Tech’n Roll’un bireysel katılımcıları mavi ve yeşili yanı başına alarak hem tatil yapacak hem üretecek. 

Teknoloji, inovasyon ve girişimcilik konusunda geleceğe yön veren fikirleri dört gün süresince katılımcılarla buluşturacak olan Tech’n Roll’de özgün eğitimler, paneller ve workshop’larla katılımcılara potansiyel yeteneklerini keşfetme imkânı sunulacak. Düzenlenecek hackathonlar ve ideathonlar ile de fikirler uygulama alanı bulacak. 

Öğrenci, mezun, teknoloji meraklısı, düşünmeyi ve üretmeyi seven herkesin katılabildiği Tech’n Roll aynı zamanda kurumsal firmalar için de yeni yeteneklerin ve teknolojik fikirlerin keşif alanı olacak.

STARTUP HIZLANDIRMA PROGRAMI

Tech’n Roll, girişimcilik ekosisteminin önemli aktörlerinden startup’lara, bir ay sürecek mentorluk desteği verirken yatırım planlama süreçlerine rehberlik edecek. Etkinlik kapsamındaki bu destekten faydalanmak isteyen startup’lar için son başvuru tarihi 25 Haziran olup; Startup Hızlandırma Programı 1 Temmuz’da başlayacak. Yatırım Hızlandırma Programının sonunda ise tüm startup’lar, kurulacak stantlarda, 2-4 Ağustos tarihleri arasında girişimlerini tanıtma ve networking fırsatı yakalayacak. 
Program sonunda başarılı bulunan 15 startup, etkinliğinin son günü olan 5 Ağustos’ta kurulacak Up&Roll sahnesinde melek yatırım almak ve kurumsal ödüller kazanmak için yarışacak.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ 15 STARTUP’I ARANIYOR

Özellikle startup’lar için çok önemli bir büyüme ve gelişim alanı sunan Tech’n Roll’e startup’lar ve fikrini belli bir aşamaya getirmiş olan girişimciler başvurabiliyor. Aday ekipler ya da ilgililer www.technroll.com.tr web sitesi üzerinden organizasyona ücretsiz olarak başvuru yaparak, bu eğlenceli ve öğretici yarışta yer alabilecek. Etkinliğin son gününde Up&Roll sahnesindeki sunumların ardından düzenlenecek törende ise ekipler büyük ödüller ve yatırım alma şansına sahip olacak.
Başvurular technroll.com.tr üzerinden yapılabilir.
Bireysel Başvuru Süreci:
21 Mayıs- 9 Temmuz
StartUp Başvuru Süreci:
21 Mayıs-25 Haziran