Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

TechUP 2018 Demo Day

Ücretsiz Etkinlik

BEBKA ve Anadolu Üniversitesi Arinkom TTO işbirliği ile yürütülen Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı olan TechUP 2018; programa dahil edilen 10 firmanın  bire bir görüşmeler neticesinde çıkan ürün, pazar, finans ve insan kaynakları yönündeki ihtiyaçları doğrultusunda planlanmış hızlandırıcı eylemler bütünüdür.

Program dahilindeki her firma için eğitimler, dikey-yatay mentorluklar ve danışmanlıklar verilerek program sonunda yatırımcı görüşmelerinde kullanılmak üzere Teknoloji Ticarileşme Raporu hazırlanmıştır.

Etkinliğin içeriğini oluşturan Demo Day ise; 13 Aralık 2018, Perşembe günü saat 14:00'da Workinton Levent 199'da hızlandırıcı programı başarıyla tamamlayan girişimciler, teknolojilerini siz değerli davetliler önünde yatırımcılara sunacaklardır.


Konuşmacılar


 • A.Alper Karagöz
  Yatırımcı
  Diffusion Capital Partners

 • Cem Baytok
  Yatırımcı
  Ida Capital

 • Enis Hulli
  Yatırımcı
  500 Startups

 • Hüseyin Karayağız
  Yatırımcı
  TR Angels

 • Mehmet Buldurgan
  Yatırımcı
  Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağı

Etkinlik İçeriği


Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı, TechUP-2018’de yer alan firmaların projelerini yatırımcılara sunacakları Demo Day (Girişimci-Yatırımcı Buluşması) etkinliği 13 Aralık 2018, Perşembe günü İstanbul/Workinton Levent 199 ofisinde saat 14:00’da gerçekleştirilecektir.

BEBKA ve ARİNKOM TTO işbirliği ile yürütülen mentorluk, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı’nı başarıyla tamamlayan 10 girişimci, yatırımcı ve siz değerli katılımcıların önünde girişimlerini anlatacaktır.