Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

TechUP Demo Day 2020

Ücretsiz Etkinlik

TechUP; ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi tarafından yürütülen Eskişehir ve bölgesinde faaliyet gösteren firmalara yönelik eğitim, mentorluk ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bir hızlandırıcı programdır.

Programın amacı, Eskişehir ve bölgesinde faaliyet gösterdiği alanda yenilikçi ve teknolojik bir ürünü/hizmeti olan; fakat söz konusu atılım için finansal kaynaklara ve gerekli olan tecrübeye ulaşmakta zorlanan girişimcilerin büyüme hedeflerinin mentorlar gözetiminde desteklenmesi ve girişimcilerin yatırım yapılabilir hale getirilmesidir.

Program dahilindeki her firma özelinde eğitimler, dikey-yatay mentorluklar ve danışmanlıklar verilerek program sonunda yatırımcılara sunulmak üzere Teknoloji Ticarileşme Raporu hazırlanmıştır.

Etkinliğin içeriğini oluşturan Demo Day’de ise; 23 Ocak 2020, Perşembe günü saat 14.00’de Kolektif House Levent yerleşkesinde hızlandırıcı programı başarıyla tamamlayan girişimciler, teknolojilerini siz değerli davetliler önünde yatırımcılara sunacaklardır.

Etkinlik İçeriği


Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı, TechUP 2020’de yer alan firmaların projelerini yatırımcılara sunacakları Demo Day etkinliği 23 Ocak 2020, Perşembe günü İstanbul/Kolektif House Levent  yerleşkesinde saat 14.00’de gerçekleştirilecektir.

ARİNKOM TTO tarafından yürütülen mentorluk, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı’nı başarıyla tamamlayan girişimciler, yatırımcı ve siz değerli katılımcıların önünde girişimlerini anlatacaktır.


Sahne Alacak Startuplar;

DigiliraPAY

: Blokzincir Ödeme Geçidi

KnfleX

: Rahatlatıcı Diz Kremi

Classest

: Online Eğitim Platformu

Yersis

: Sismik Enerji Kaynağı

Birliktesatınal

: Satınalma Platformu

Bugamed

: Yerli Kollajen Üretimi

Power Bag

: Akıllı Çanta

Coretech

: 4 Eksenli Elyaf Sarma Makinesi

Testbone

: Yazılım Test Çözümü

Fi Yazılım

: Akıllı Depo Yönetimi

Evobulut

: Bulut Tabanlı CRM Yönetimi