Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Türkiye'nin En Büyük E-İhracat Buluşması

Ücretsiz Etkinlik

Yılda 6 kez organize edilecek E-ihracat buluşmalarında sizde yerinizi ayırın!
E-İhracata Başlayın, Cirolarınız Katlansın, Türkiye Kazansın!

Dünya Made In Turkey Ürünleri İçin Hazır!
Peki Siz Hazır mısınız?


Sponsorlar


Altın Sponsor

Ana Sponsor

Gümüş Sponsor

Etkinlik İçeriği


 

2023 500 Milyar $ ihracat hedefi için online ihracat devri başlıyor. Türkiye’ye mal olmuş perakende markalarıyla büyük eTicaret sitelerinin katılacağı, Türkiye’de ilk defa düzenlenen  ‘’E-İhracata Başlıyorum’’ konferansı 15 Ağustos’ta İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi konferans salonunda Koza Digital Agency organizasyonuyla gerçekleşiyor. Milli bir meselemiz haline gelen ihracat hedefini, aynı şeyleri deneyerek varamayacağımız üzerine vurgu yaparak, sınır ötesi online ticaret ile nasıl gerçekleştireceğimizi konuşacağız.

 

CNN haber spikeri Burak TÖRÜN’ün sunumuyla gerçekleşecek olan konferansta, Sefamerve.com CEO’su Metin OKUR, Tsoft CEO’su Ömer ARIKAN, IyziCo Pazarlama Direktörü Çağdaş ÖNEN, Ayen Software CEO’su Enis ARSLANOĞLU, Hepsiburada.com satış geliştirme müdürü Ziya KIZILTAN, Lembod Global Yönetici Ortağı Aykut DUMAN ve Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat ERDÖR gibi isimler konuşmacı olarak katılacak. Koza Digital Agency’de uluslararası dijital pazarlama direktörü olarak görev yapan Mohamad AL-ATTAR’ın, körfez ülkelerine yönelik online ihracat sunumu, konuyla ilgili en merak edilen sorulara cevap verir nitelikte olacağını şimdiden belirtelim.

 

 

Koza Digital Agency CEO’su Ömer NART; "yılda 6 kez organize edilecek E-İhracat buluşmalarında özellikle çevre ülkelerin büyük eTicaret platformlarının genel müdür ve üst düzey yöneticilerini konuşmacı ve katılımcı olarak ağırlayacağız. Böylece en büyük online alıcılar ile Türk Markaları aynı etkinlikte buluşarak önemli anlaşmalar için zemin oluşacak.’’ dedi.


Katılım sağlamak isteyenlerin güvenlik kontrolünden geçebilmeleri için aşağıda belirtilen sayfa üzerinden form doldurmaları gerekmektedir.

Kayıt: http://www.kozadigital.com/eihracat-konferansi/