Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

UberPITCH - Istanbul 2017

Ücretsiz Etkinlik

22 Mart’ta Uber uygulaması üzerinden çağrılabilecek UberPITCH ile, girişimciler fikirlerini sunabilecekleri Galata Business Angels ve Girişimcilik Vakfı ağındaki yatırımcılar ile buluşacak. Son başvuru tarihi: 18 Mart. Başvuru ve detaylar: http://t.uber.com/pitchTR

Etkinlik İçeriği


22 Mart’ta Uber uygulaması üzerinden çağrılabilecek UberPITCH ile, girişimciler fikirlerini sunabilecekleri Galata Business Angels ve Girişimcilik Vakfı ağındaki yatırımcılar ile buluşacak. Türkiye girişimcilik ekosisteminin önde gelen oyuncularıyla iş birliği içerisinde sizlere sunduğumuz UberPITCH’e, fikir aşamasından ürün aşamasına kadar bir girişimi olan ve fikrini 15 dakikada bir yatırımcıya anlatmak isteyen herkes buradan başvurabilir.

Her bir araçtaki yatırımcı, dinlediği girişimler arasından en iyisini belirleyecek. Kazanan girişimler aşağıdaki ödülleri almaya hak kazanacak:

  • Kazanan tüm girişimlere 1000TL değerinde Uber kredisi
  • Kazanan tüm girişimlere, girişimin seviyesine bağlı olarak, 6 ay süreyle İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka veya İTÜ Magnet İleri Aşama Girişimcilik Merkezine giriş hakkı (girişimin seviyesi İTÜ ARI Teknokent tarafından belirlenecektir)
  • Kazanan tüm girişimlere KWORKS ön hızlandırma programına giriş hakı veya KWORKS ekibiyle 6 saatlik mentorluk paketi
  • Kazanan tüm girişimlere 1 ay süreyle Openfab Istanbul’da 3D printer, lazer kesici ve CNC ile prototip geliştirme hakkı
  • Kazanan en az bir girişime GBA Venture Academy’de tüm GBA yatırımcılarına sunum yapma hakkı
  • Kolektif House‘da 1 ay gezgin üyelik hakkı

YATIRIMCILAR: Arda Kutsal, Arif Akdağ, Cem Soysal, Dilek Dayınlarlı, Fırat İşbecer, Nevzat Aydın ve Yomi Kastro