Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Univeristy4Society @Çankaya

Ücretsiz Etkinlik

University4Society @Çankaya ikinci kez sizinle! 28-29 Şubat 1 Mart tarihlerinde Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüs Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan University4Society @Çankaya yazılımcı, tasarımcı ve iş geliştiricileri bekliyor. Günümüz sorunlarına teknoloji tabanlı çözüm bulmak istiyorsan geç olmadan kayıt ol!

Etkinlik İçeriği


28-29 Şubat 1 Mart tarihinde Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüs Kongre Merkezi'nde SON ekibi tarafından düzenlenecek olan University4Society, toplumun günlük hayatında karşılaştığı sorunlara teknoloji tabanlı çözümler getirebilme gayesiyle, bu sorunlara çözüm olabilecek fikirleri olan, farklılık ve farkındalık yaratmayı hedefleyen yazılımcı, tasarımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren 48 saatlik bir iş fikri hızlandırma maratonudur. Girişimcilik ekosistemini gönüllülük esasıyla genişletmeyi amaçlayan University4Society, Türkiye’de ve dünyada girişimcilik maratonlarının öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın bir etkinlik olmayı hedeflemektedir.

İkinci yılını geride bıraktığımız U4S etkinliğinde birçok projemiz yatırım alırken bizler Türkiye'nin en büyük girişimcilik ekosistemlerinden biri olmayı başardık.

 

Peki süreç nasıl işliyor?

Yarı final etkinliklerimiz toplamda 48 saat sürüyor. Etkinliğe katılım 3 ana kategoride oluyor: İş Geliştirici, Yazılımcı ve Tasarımcı. Bu kategorilerden birisini seçerek başvuruyorsunuz. Eğer iş fikriniz varsa, bunu ayrıca belirtip etkinliğin ilk günü iş fikrinizi sunabilirsiniz. Eğer iş fikriniz oylama ile seçilirse, gelen katılımcılardan ekip oluşturacaksınız. İş fikriniz yoksa da, iş fikri seçilen kişilerden birisinin ekibine dahil olacaksınız. Ekibinizi kurup başvuru yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da etkinliğe katılabilirsiniz. Bu 48 saatlik süreçte özellikle proje geliştirme ve sunum yapma üzerine birçok çeşitli eğitim alacaksınız. Bunun yanı sıra 3 gün boyunca katılımcılara sektörün önde gelen isimlerinden mentorluk desteği sunacağız. Bu süreçte etkinlik alanında size ayrılan alanda çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Ayrıca etkinlik alanında 48 saat boyunca bütün ihtiyaçlarınız SON ekibi tarafından karşılanacak. 48 saatin sonunda ise ekibinizle birlikte jüriye sunum gerçekleştireceksiniz.

Jüri değerlendirmesi sonucunda ilk 3e kalan ekipler yaklaşık 6 ay süren bir hızlandırma programına dâhil edilecekler ve bu süreçte ekiplere çeşitli eğitimler verilirken yoğun bir mentor desteği sunulacak. Hızlandırma sürecinin ardında ekipler final ayağında yatırımcılara sunumlarını gerçekleştirecekler.

Yarışmaya BURAYI tıklayarak başvuru yapabilirsin

 

Yer: Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüs Kongre Merkezi

Tarih: 28-29 Şubat 1 Mart 2020

Son Başvuru: 21 Şubat  2020

Kayıt için: https://www.sontopluluk.com/

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

https://www.instagram.com/cankaya_son/

https://www.instagram.com/uni4society_cankaya/