Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

University4Society - Hacettepe University

Ücretsiz Etkinlik

University4society, Hacettepe'de!

İkinci yılını geride bıraktığımız U4S etkinliğinde birçok projemiz yatırım alırken bizler Türkiye'nin en büyük girişimcilik ekosistemlerinden biri olmayı başardık.

Etkinlik İçeriği


15-16-17 Mart tarihinde Hacettepe Teknokent'te Dream&Act ekibi tarafından düzenlenecek olan University4Society, toplumun günlük hayatında karşılaştığı sorunlara teknoloji tabanlı çözümler getirebilme gayesiyle, bu sorunlara çözüm olabilecek fikirleri olan, farklılık ve farkındalık yaratmayı hedefleyen yazılımcı, tasarımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren 48 saatlik bir iş fikri hızlandırma maratonudur. Girişimcilik ekosistemini gönüllülük esasıyla genişletmeyi amaçlayan University4Society, Türkiye’de ve dünyada girişimcilik maratonlarının öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın bir etkinlik olmayı hedeflemektedir.

İkinci yılını geride bıraktığımız U4S etkinliğinde birçok projemiz yatırım alırken bizler Türkiye'nin en büyük girişimcilik ekosistemlerinden biri olmayı başardık.

 

Peki süreç nasıl işliyor?

Yarı final etkinliklerimiz toplamda 48 saat sürüyor. Etkinliğe katılım 3 ana kategoride oluyor: İş Geliştirici, Yazılımcı ve Tasarımcı. Bu kategorilerden birisini seçerek başvuruyorsunuz. Eğer iş fikriniz varsa, bunu ayrıca belirtip etkinliğin ilk günü iş fikrinizi sunabilirsiniz. Eğer iş fikriniz oylama ile seçilirse, gelen katılımcılardan ekip oluşturacaksınız. İş fikriniz yoksa da, iş fikri seçilen kişilerden birisinin ekibine dahil olacaksınız. Ekibinizi kurup başvuru yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da etkinliğe katılabilirsiniz. Bu 48 saatlik süreçte özellikle proje geliştirme ve sunum yapma üzerine birçok çeşitli eğitim alacaksınız. Bunun yanı sıra 3 gün boyunca katılımcılara sektörün önde gelen isimlerinden mentorluk desteği sunacağız. Bu süreçte etkinlik alanında size ayrılan alanda çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Ayrıca etkinlik alanında 48 saat boyunca bütün ihtiyaçlarınız Dream&Act ekibi tarafından karşılanacak. 48 saatin sonunda ise ekibinizle birlikte jüriye sunum gerçekleştireceksiniz.

Jüri değerlendirmesi sonucunda ilk 3e kalan ekipler yaklaşık 6 ay süren bir hızlandırma programına dâhil edilecekler ve bu süreçte ekiplere çeşitli eğitimler verilirken yoğun bir mentor desteği sunulacak. Hızlandırma sürecinin ardında ekipler final ayağında yatırımcılara sunumlarını gerçekleştirecekler.

Yarışmaya BURAYI tıklayarak başvuru yapabilirsin

 

Yer: Hacettepe Teknokent - Oditoryum Salonu

Tarih: 15-16-17 Mart 2019

Son Başvuru: 12 Mart 2019

Kayıt için: https://bit.ly/u4s2019

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

https://www.instagram.com/dreamactteam/

https://www.instagram.com/uni4society_hacettepe