Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

University4Society - TED University

Ücretsiz Etkinlik

University4Society organizasyonu topluma faydalı teknoloji çözümlerini üretmeyi ve bu çözümleri günlük hayatta uygulamayı amaçlayan bir maraton olarak, 3 yıldır hayatımızın içerisinde yer alıyor. Bu yıl 11 farklı şehirde 40 üniversitede düzenlenecek olan University4Society (Toplum için Üniversite) topluma faydalı, toplumun sorunlarına teknoloji tabanlı çözümler üretmek isteyen tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri 48 saatlik bir maratona çağırıyor. Bu alanda ulusal alanda Türkiye’nin en büyük maratonlarından biri haline gelen University4Society (Toplum için Üniversite)  bu alanda küresel anlamda bir ekosistem oluşturmak amacındadır.

Etkinlik İçeriği


University4Society (Toplum için Üniversite)   22 – 23 – 24 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara’da TED Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl 3. yılının içerisinde bulunan University4Society organizasyonu topluma faydalı teknoloji çözümlerini üretmeyi ve bu çözümleri günlük hayatta uygulamayı amaçlayan bir maraton olarak, 3 yıldır hayatımızın içerisinde yer alıyor. Bu yıl 11 farklı şehirde 40 üniversitede düzenlenecek olan University4Society (Toplum için Üniversite) topluma faydalı, toplumun sorunlarına teknoloji tabanlı çözümler üretmek isteyen tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri 48 saatlik bir maratona çağırıyor. Bu alanda ulusal alanda Türkiye’nin en büyük maratonlarından biri haline gelen University4Society (Toplum için Üniversite)  bu alanda küresel anlamda bir ekosistem oluşturmak amacındadır.

3. yılımızı kutladığımız şu günlerde University4Society (Toplum için Üniversite) mezunu bir çok girişimimiz yatırım alırken bizler de Türkiye’nin en büyük girişimcilik ekosistemlerinden biri olma başarısına 3 yıl gibi kısa bir sürede ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Maratonlarımız, toplamda 48 saat sürmektedir. Maratona katılım 3 ana kategoride oluyor: İş Geliştirici, Yazılımcı ve Tasarımcı. Bu kategorilerden birisini seçerek başvurabilmektesiniz. Eğer iş fikriniz var ise, bunu ayrıca belirtip etkinliğin ilk günü iş fikrinizi sunabilirsiniz. Eğer iş fikriniz oylama sonucunda seçilirse, gelen katılımcılardan ekip oluşturabilme şansına sahip olabileceksiniz. Eğer, İş fikriniz yoksa ise, iş fikri seçilen kişilerden birisinin ekibine dahil olabilirsiniz. Ekibinizi kurup başvuru yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da etkinliğe katılabilirsiniz. Bu 48 saatlik süreçte özellikle proje geliştirme ve sunum yapma üzerine birçok çeşitli eğitim alarak, 3 gün boyunca katılımcılara sektörün önde gelen isimlerinden mentörlük desteği sunacağız. Bu süreçte etkinlik alanında size ayrılan alanda çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Ayrıca etkinlik alanında 48 saat boyunca bütün ihtiyaçlarınız University4Society (Toplum İçin Üniversite) TED Üniversitesi ekibi tarafından karşılanacak. 48 saatin sonunda ise ekibinizle birlikte jüriye sunum gerçekleştireceksiniz.

Jüri değerlendirmesi sonucunda ilk 3’e kalan ekipler yaklaşık 6 ay süren bir hızlandırma programına dahil olarak, bu süreçte ekiplere çeşitli eğitimler verilirken yoğun bir mentör desteği sunulacaktır. Hızlandırma sürecinin ardında ekipler final ayağında yatırımcılara sunumlarını gerçekleştirerek, fikirlerini hayata geçirme ve şirketleşme şansına sahip olacaklardır.

Yarışmaya BURAYA tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Yer: TED Üniversitesi Çok Amaçlı Salon

Tarih: 22-23-24 Mart 2019

Son Başvuru: 20 Mart 2019

Kayıt için: http://bit.ly/Uni4Societytedu

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

https://www.instagram.com/uni4society_tedu/

https://www.university4society.com