Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

UXSprintCo - Landing Pages Workshop

Ücretsiz Etkinlik

Kuluçka Merkezleri, TeknoParklar, Girişim Ofisleri, Kurum içi girişimler için UX danışmanlık programı ve UX Kariyer Koçluğu hizmeti veren UXSprintCo, ilk etkinliğini “Landing Pages Workshop’u ile KWORKS’de gerçekleştiriyor.

Önemli Not: Katılım 25 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılardan LCV alınacaktır. Kesin kayıt yaptıran katılımcılardan Landing Pages sayfa adresleri istenecektir.


Etkinlik İçeriği


Etkinliğin Konusu:

Landing Pages’ler Türkçe karşılığı ile Varış Sayfaları; bir ürünün, hizmetin veya özelliğin tanıtılması, bilgi verilmesi ve lansmanı için, belirli hedef kitleye veya amaca yönelik hazırlanan online sayfalardır. Aslında ürün ve hizmetlerin vitrinidir. Müşterilerin ilk temas noktalarıdır.

Kampanya, duyuru, form, etkinlik, doğrudan satış gibi dijital pazarlama faaliyetlerinde hayati bir öneme sahiptir. Başarılı bir Landing Pages’in en temel öğelerinden biri de tasarımdır. Tasarımla bütünleşik içerikler, doğru ziyaretçi yönlendirmeleri ve küçük tasarımsal dokunuşlar geri dönüşüm oranlarını artırmada büyük rol oynar.

Etkinliğin Amacı:

UXSprintCo ve KWORKS işbirliği ile düzenlenen bu workshop’da; dijital pazarlamada çok etkili olan Landing Pages’leri Kullanıcı Arayüzü Tasarımı ve Kullanıcı Deneyimi Tasarımı odağında örnekler üzerinden inceleyeceğiz. Kısa bir sunum ve hemen ardından Landing Pages’e sahip 5 katılımcımızın sayfalarını beraber değerlendirip tasarım önerileri sunacağız.

Az sunum çok öneri ile etkinliğimizi sonlandıracağız.

Kimler Katılmalı?

Dijital ürün geliştiricileri, tasarımcılar, tasarım araştırmaları yapanlar, dijital marketing alanında çalışanlar, startuplar ve landing pages iyileştirmesi yapmak isteyen herkes kayıt olabilir.

Önemli Not: Katılım 25 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılardan LCV alınacaktır. Kesin kayıt yaptıran katılımcılardan Landing Pages sayfa adresleri istenecektir.

Workshop Yürütücüleri

Süleyman Duman

UXSprintCo Programının yöneticisi olan Süleyman Duman, Userspots bünyesinde 3,5 Yıl Marketing Departmanı’nın yöneticiliğini yaptı. Kullanılabilirlik, UX, UI, Optimizasyon, IoT, Dijital Dönüşüm alanında faaliyet gösteren firmada; eğitimler, camplar, uluslararası organizasyonlar, workshoplar ve yeni iş alanları konularında etkinlikler ve etkileşimleri organize ederken aynı zamanda eğtim ve danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştirdi. UXAlive Konferansı’nın koordinatörlüğüne devam ediyor. Başta KWORKS olmak üzere Garanti Partners ve diğer Kuluçka Merkezleri içerisindeki Startup’lara UX danışmanlığı yapıyor.

Cem Özsezgin

Bilgi Üniversitesi, Marka İletişimi Yeditepe Üniversitesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olan Cem Özsezgin, 6 senedir tasarım alanında çalışıyor. Türkiye’nin önde gelen firmaları için arayüz tasarımları yapıyor. Nisan 2016’dan bu yana Userspots ekibinde arayüz tasarımcısı olarak görev almaktadır.

UXSprintCo Hakkında

UX (Kullanıcı Deneyimi) , UI (Kullanıcı Arayüzü Tasarımı), Prototipleme, Prototip Testleri ve Design Thinking eksenlerinde: Eğitim, Etkinlik, Workshop, UX Kariyer Koçluğu, Yayın ve Danışmanlık faaliyetlerini sürdüren bir programdır. KWORKS’un stratejik partneridir.