WEBRAZZİ DEVELOPER 2017

Web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi... Yazılım sektörünü bir araya getiriyoruz! Webrazzi olarak yazılım alanında düzenleyeceğimiz ilk konferans olacak olan Webrazzi Developer 2017'de, yazılıma dair her şeyi bir güne sığdıracağız.

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin teknoloji departmanları ve yüzlerce yazılım geliştiriciye ev sahipliği yapacak olan konferansımıza yazılım dünyasında yer alan herkesi bekliyoruz.

Webrazzi Developer ile ilgili konuşmacı ve programa dair detayları kısa bir süre içinde sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir soru ya da öneriniz için bize etkinlik@webrazzi.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

KONUŞMACILAR

Webrazzi Developer 2017 konuşmacıları kısa süre içerisinde açıklanacaktır.

KONFERANS PROGRAMI

Webrazzi Developer 2017 programını etkinlik tarihi yaklaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Webrazzi Developer'ı bu sene ilk kez düzenlediğimiz için geçmiş seneki konferanslarımıza referans veremiyoruz. Ancak dilerseniz yukarıda saydığımız konu başlıklarıyla ilgili olan Webrazzi haberlerine göz atabilirsiniz: Yazılım Testi, JavaScript, Yazılım, GitHub, Bulut Bilişim...

BİLET SATIN AL

SPONSORLAR

Platin Sponsor

Altın Sponsor

Medya Sponsorları

Destekleyen

KONFERANS MEKANI

Point Hotel Barbaros

Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli / Istanbul