WEBRAZZİ İNOVASYON 2017

'Augmented Reality' yani Artırılmış Gerçeklik, 'Virtual Reality' yani Sanal Gerçeklik, 'Artificial Intelligence' yani Yapay Zeka, 'Internet of Things' yani Nesnelerin İnterneti, 'Drone' yani insansız hava araçları, Blockchain, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler... Kısacası, geleceğin tüm yeni teknolojilerini bu konferansımızda konuşacağız.

Siz de tüm gün sürecek olan Webrazzi İnovasyon'a katılarak hem sektörün önemli oyuncularıyla/şirketleriyle tanışabilir, hem de büyük bir vizyon sahibi olabilirsiniz.

Webrazzi İnovasyon ile ilgili konuşmacı ve programa dair detayları kısa bir süre içinde sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir soru ya da öneriniz için bize etkinlik@webrazzi.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

KONUŞMACILAR

Webrazzi İnovasyon 2017 konuşmacıları kısa süre içerisinde açıklanacaktır.

KONFERANS PROGRAMI

Webrazzi İnovasyon 2017 programını etkinlik tarihi yaklaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Webrazzi İnovasyon'u bu sene ilk kez düzenlediğimiz için geçmiş seneki konferanslarımıza referans veremiyoruz. Ancak dilerseniz yukarıda saydığımız konu başlıklarıyla ilgili olan Webrazzi haberlerine göz atabilirsiniz: Yapay Zeka, Drone'lar, Nesnelerin İnterneti, Arttırılmış Gerçeklik...

BİLET SATIN AL

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Medya Sponsorları

Destekleyen

KONFERANS MEKANI

Wyndham Grand İstanbul Levent

Esentepe Mah.Büyükdere Cad. No:177-183 34394 Şişli, İstanbul