WEBRAZZİ SUMMİT 2019

Webrazzi Summit 2019, her yıl olduğu gibi bu yıl da dijital odaklı girişimci ve yatırımcılar, çok sayıda oturum ve workshop çalışmalarıyla sektörel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşacaklar. 

Tüm internet ve girişimcilik sektörünün buluşma noktası haline gelen Webrazzi konferanslarının en kapsamlısı olan Webrazzi Summit'te girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, finansal servisler, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen internet ekosistemindeki güncel gelişmeler sektörün önemli isimleriyle enine boyuna tartışılacak.

Webrazzi Summit kapsamında düzenlenecek olan girişimcilik yarışması Webrazzi Arena, genç girişimcileri yerli ve yabancı potansiyel yatırımcı ve kullanıcılarla buluşturarak son derece değerli iş ve tanıtım fırsatları sunacak. Ayrıca girişimlerine hız kazandırmak isteyen genç girişimciler, Startup Lounge alanında gün boyunca kendilerine ayrılmış özel alanda potansiyel müşteri, iş ortakları ve yatırımcılarla direkt iletişim kurma şansı yakalayacak.

KONUŞMACILAR

Webrazzi Summit 2019 konuşmacıları kısa süre içerisinde açıklanacaktır.

KONFERANS PROGRAMI

Programa dair tüm detayları kısa bir süre içinde sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir soru ya da öneriniz için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİLET SATIN AL

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Medya Sponsorları

KONFERANS MEKANI

Wyndham Grand İstanbul Levent

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 177-183 34394 Şişli, İstanbul