Görüntülemekte olduğunuz etkinlik sona ermiştir.

Yatırım Sunumu#6 I Geometry Venture Development

Ücretsiz Etkinlik

Geometri Melek Yatırım Ağı 'Yatırım Sunumu' etkinliği ile başlangıç aşamasındaki girişimlere $20K yatırım gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.


Etkinlik İçeriği


Geometri Melek Yatırım Ağı, başlangıç aşamasındaki teknoloji girişimlerine $20K yatırımı yatırım turuna katılarak ya da da convertible note (hisseye dönüştürülebilir sermaye) ile gerçekleştirir.

Yatırımlar 3 haftalık hızlı değerlendirme süreciyle gerçekleşirken hedef girişimlerin ticarileşmesi ve ihracat yapması konusunda sermaye desteği, bilgi ve erişim gücüyle kısa süre içerisinde büyümesine destek sağlamaktır. 

Amaç başlangıç aşamasındaki girişimlere 'Hızlı ve Güven’e dayalı yapısı içerisinde yatırım yapmaktır.

Önemli notlar:

‘Yatırım Sunumu’ etkinliği ücretsiz ve katılıma açıktır. İlgi duyan herkes katılabilir.

Yatırım arayışında bulunan, yatırım almak isteyen girişimler online formu doldurarak etkinlik günü sunum gerçekleştirebilirler. https://form.jotform.com/90732848862973

Yatırım Sunum etkinliğinde girişimlerin 5 dakika sunum, 10 dakika soru-cevap süresi bulunacaktır.

Yatırım Sunumu etkinliği her ayın son haftasında saat 18:30 – 20:30 arasında gerçekleşecektir.

Yatırım Sunumu Etkinliği Programı:

18:30 - 18:45 Açılış

18.45 - 20:00 Girişim Sunumları

20:15 - 20.30 Networking

Geometri Melek Yatırım Ağı kurucusu Melih Efeoğlu, başlangıç aşamasındaki teknoloji girişimlerinin ticarileşmesi, iş geliştirmesi ve yatırımı konusunda 6 yıldan uzun süredir Türkiye Girişimcilik Ekosistemi'nde yer alan çeşitli kurumlarda çalışmış ve bugüne kadar teknoloji girişimlerine $3M üzerinde sermayenin hibe ya da yatırım olarak sağlanmasında görev almıştır.